girlsonly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
girlsonly

ФОРУМЪТ СЕ МЕСТИ!!! В мометна се прави нова страница със още по-интересни и забавни теми! Очакваите скоро!
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Споменчета

Go down 
АвторСъобщение
anichka
Новобранка
Новобранка



Брой мнения : 8
Registration date : 09.03.2013

Споменчета Empty
ПисанеЗаглавие: Споменчета   Споменчета Icon_minitimeНед Мар 10, 2013 2:18 pm

1./\юБоВтА e ПрАzНа БуТи/\кА s ЕтИкЕт 'МеЧтА'

2.ToЙ тЕ ГуБи i УsЕшТa ТoVa... ZнАe Чe МнОгО sКoРo шТe БъDeШ eDнА zВeZдА v ЖiВoТa Му КoЯтО БлЕsТи...No Нe ПрЕд NeGoВиТе ТъМнИ oЧи[!][!][!]

3.MиSлИш /\и Че Nе НаРaНяВаШ?МиСлИш /\и Че Nе БоLи? ВsЕкИ DеН sЪлZА sЛеD SъЛzА...а Ти DаЖе Nе ZаБеLяZвАш...ЕмИ DоБрЕ-sВоБоDеN Си! нАлИ иSкАшЕ sВоБоDА-ЕтО Тi Я! оБиЧаМ Те - Nо ТВЪРДЕ КъSнО Ще Го рАzБеРеШ!!

4.ЗаГаДъЧнА кАтО мЪгЛа,ПлЕнЯвАм мЪжКаТа ДуШа и дАжЕ сИлНиТе МъЖе ПаДаТ На КоЛеНе,За вСяКо дА ИлИ Не И НиТо ДеН НиТо чАс В ПлЕн Ще ИзПаДНа аЗ ДоРи и Да е ВсЕ ЕдНО аЗ РеШаВаМ С КоГО [!][!][!]

5.Тече река АМУР , ОБИЧАМ ТЕ СЛАДУР!

6. НикоГа Не ОбеЩаВаЙ ЛюБоВ,КоЯтО НемОЖеШ Да ДадеШ!
Не ИзРиЧаЙ ДуМи,в КоиТо СаМ НемоЖеШ Да ПоВяРваШ!
Не ПтОтяГаЙ РъКа За МиЛуВка,ЩоМ От НеЯ ЛъХа СаМо СтУд!
Не ОбеЩаВаЙ СъНиЩа,В КоиТо Не ИдВаШ!
Не ИзпИвАй с УсТни СъЛзиТе,ИзпЛаКаНи По ТвоЯ ВиНа!Не ТръГваЙ По ПъТ,По КоЙто Се СтраХуВаш Да ВъРвиШ!

7.Аз и тИ.?!?.. ОтНоВо.-ПФф пАк мЕчТиИ.слОЖиХ eNd-Ъ нА тАя сМеШкА..дА сЕ зАнИмАВам с теБ БешЕ гРуБа гРеШка..ГлЕдАм Те ОтСтрАнИ .Да сЕ смЕя Ли Да ПлаЧа Ли!?.нЕзНаМ. МоТаЕш сЕ с ГъРл`чЕтА лЕкА По ЛеКа сТАаШ К`аТ тЯхХ

8.Люби , Ходи , Обичай-Казал е Христос
Но ОБИЧАТ Ли те -ТОВА Е ДРУГ ВЪПРОС?!

9.Бъди ИНАТ , УМИРАЙ само в краен случай!

10.Бели камъчета ритам, И все за тебе питам ,
Даже улиците меря , за да те НАМЕРЯ!
Слушай КОПЕЛЕ НЕЩАСТНО ОБИЧАМ ТЕ УЖАСНО!!!

11. Приятелството може да завърши с любов, но любовта с приятелство - рядко.


12.Обичам те през мъка и сълзи. Обичам те дори да ме боли. Да грях е трябва да призная, но твоята любов ме праща в Рая.

13.Защо ли те видях? Защо ли с теб се запознах? Защо плени ти моето сърце, а после каза твърдо не?!

14.Ти беше глезено дете и ти трябваше играчка , подарих ти моето СЪРЦЕ но ти в играта си го СМАЧКА!

15.Бъди себе си, има достатъчно други хора.

16.Живей живота има смисъл, живей във всеки идващ ден. Живей защото те обичам. Живей, но заедно с мен!

17.Любовта е храм за двама, за трети място няма!

18.Гледам твоето лице, моят свят държиш в ръце. Навън крещя: "обичам те". Пред теб стоя, усмихвам се. Ей ти Обичам те.

19.ЦЕЛУВКАТА на гаджето те праща на Луната, а
ШАМАРА на бащата те връща на Земята!

20.Бъди за мен ЛЮБОВ,СЪДБА дари ме с нежна ТОПЛИНА ,
Животът Мой ТОВА СИ ТИ ! ОБИЧАЙ МЕ С МЕН БЪДИ!
Върнете се в началото Go down
 
Споменчета
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
girlsonly :: Забавления :: Споменчета-
Идете на: